Toby Jackson
Model ID: 1017848
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Grey |
| Hair Colour | Dark Blonde |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'5" / 165cm |
| Hip | 31" / 79cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Chest | 34 / 86cm |
| Suit Size | 34R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Toby Jackson
View CV
Skills
- Voice Over Artist
Training
I trained in voice acting with Gravy for the Brain and with multiple coaches and workshops. I have motion capture acting training with Performance Captured Academy.
Credits
- House Of Guinness
