Nigel Richards
Model ID: 1007684
| Gender | Male |
| Age | Seventies |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'7.5" / 171cm |
| Hip | 40" / 102cm |
| Waist | 33" / 84cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Chest | 39 / 99cm |
| Suit Size | 40R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Nigel Richards
View CV
Training
Registered Nurse
Registered Social Worker
Credits
- A Kind of Spark
- Betfred Commercial
