Julie Hopkins
Model ID: 1013212
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown with Highlights |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 42" / 107cm |
| Waist | 36" / 91cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 7 1/2 / 40/41 |
| Bust | 36DD |
| Dress Size | 12/14 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Julie Hopkins
View CV
Training
Extra on ‘Sexy Beast’ 2023
