Geoff Hogg
Model ID: 1013756
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 45 / 114cm |
| Suit Size | 44R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Geoff Hogg
View CV
Skills
- Body Building
- Boxing
- Brazilian Jiu Jitsu
- Firearms trained
- Mixed Martial Arts
- Mountaineering
- Muay Thai
Training
2023
Course:
Intensive Unarmed vs Gun Screen Combat
Trainer: Giedre Jackyte
Academy: Take 3 Action
Credits
- EA Sports
- Hollyoaks
