Will Garlick
Model ID: 991430
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6'2.5" / 189cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 8 1/2 / 41/42 |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 38R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Will Garlick
Skills
- Police Constable
- Swimming
Credits
- Alton Towers TV Commercial
- Coronation Street
- Emmerdale
- Hollyoaks
- Hollyoaks barman
- Talk Talk - Commercial
- Visa Commercial
