Vincent Hughes
Model ID: 1012716
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 37" / 94cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 45 / 114cm |
| Suit Size | 46L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Vincent Hughes
Credits
- Drama of the Week
- President Lion Forever
- Sexy Beast
- The Cage
