Tino Clarke
Model ID: 1001798
| Gender | Male |
| Age | Fifties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Bald / Shaven |
| Hair Length | Bald |
| Height | 5'9.5" / 177cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 40R |
| Gender | Male |
| Age | Fifties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Bald / Shaven |
| Hair Length | Bald |
| Height | 5'9.5" / 177cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 40R |