Terence Angell
Model ID: 996624
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Light Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 10 1/2 / 43/44 |
| Chest | 47 / 119cm |
| Suit Size | 48L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Terence Angell
Credits
- Coronation Street
- Hollyoaks
- Sonos TV Commercial
