Tare Kagbala
Model ID: 1013206
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | Irish |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 28" / 71cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Bust | 34D |
| Dress Size | 10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Tare Kagbala
Credits
- Hellman's Mayonnaise TVC
- Hollyoaks
