Suzanne Edmonds
Model ID: 1022860
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'4.5" / 164cm |
| Hip | 42" / 107cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 36D |
| Dress Size | 14 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Suzanne Edmonds
Training
SA work - been featured in 3 occasions.
