Stephen Saunders
Model ID: 1001245
| Gender | Male |
| Age | Seventies |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Brown with Highlights |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'10" / 178cm |
| Hip | 48" / 122cm |
| Waist | 36" / 91cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 9 1/2 / 42/43 |
| Chest | 42 / 107cm |
| Suit Size | 42R |
