Stephen Nash
Model ID: 991253
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6'4" / 193cm |
| Hip | 41" / 104cm |
| Waist | 36" / 91cm |
| Inner Leg | 35" / 89cm |
| Shoe Size | 12 / 45 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | 40R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Stephen Nash
Skills
- Boxing
- Chauffeur
- Cycling
- Decorating
- Doorman
- Football
- Swimming
- Taxi Driver
