Stacy Daniels
Model ID: 1007272
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown/Green |
| Hair Colour | Brown with Highlights |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'2" / 157cm |
| Hip | 31" / 79cm |
| Waist | 23" / 58cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 3 1/2 / 36/37 |
| Bust | 32HH |
| Dress Size | 6/8 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Stacy Daniels
Skills
- Personal Trainer
Credits
- AXA PPP commercial
- Hollyoaks
