Sophie Rimmer
Model ID: 1008190
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown with Highlights |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'5" / 165cm |
| Hip | 39" / 99cm |
| Waist | 38" / 96cm |
| Inner Leg | 35" / 89cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 32D |
| Dress Size | 10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Sophie Rimmer
Training
*A Level - Performing Arts.
*Trained professional singer
Credits
- Coronation Street
- Drama of the Week
- Hollyoaks
- Liam Gallagher Mens Health Promo
