Sheridan Sherratt
Model ID: 1016815
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Height | 5.6.5" / 169cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 4 1/2 / 37/38 |
| Bust | 34A |
| Dress Size | 8 |
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Height | 5.6.5" / 169cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 4 1/2 / 37/38 |
| Bust | 34A |
| Dress Size | 8 |