Sharon Sherman
Model ID: 1013219
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'8" / 173cm |
| Hip | 44" / 112cm |
| Waist | 33" / 84cm |
| Inner Leg | Unknown |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 34E |
| Dress Size | 12/14 |
