Serene Fensom
Model ID: 1022686
| Gender | Female |
| Age | Early Twenties |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'5" / 165cm |
| Hip | 33" / 84cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 32C |
| Dress Size | 8 |
| Gender | Female |
| Age | Early Twenties |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'5" / 165cm |
| Hip | 33" / 84cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 32C |
| Dress Size | 8 |