Sassy Laher
Model ID: 1017006
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'8" / 173cm |
| Hip | 44" / 112cm |
| Waist | 36" / 91cm |
| Inner Leg | 29" / 74cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Bust | 36B |
| Dress Size | 14/16 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Sassy Laher
View CV
Training
SPACT
FIRE ARMS HANDLING
MOCAP PERFORMANCE TRAINED
Credits
- Hollyoaks
- The Cage
