Samantha Stott
Model ID: 1014074
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Light Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Hip | 40" / 102cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 27" / 69cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 34DD |
| Dress Size | 14 |
