Sallyann Mees
Model ID: 1019081
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'4.5" / 164cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 27" / 69cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 4 1/2 / 37/38 |
| Bust | 34B |
| Dress Size | 8/10 |
