Rymarn Powell
Model ID: 1021391
| Gender | Male |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | Unknown |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Chest | 36 / 91cm |
| Suit Size | 36L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Rymarn Powell
View CV
Credits
- Hollyoaks
- Stagecoach TVC
