Rose Dahler
Model ID: 1011473
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | Norwegian |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'7.5" / 171cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 26" / 66cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 4 1/2 / 37/38 |
| Bust | 32DD |
| Dress Size | 8 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Rose Dahler
View CV
Skills
- Acrobatics
- Aerial Bungee
- Aerial silks
- Ballet
- Commercial Dance
- Contemporary dance
- jazz dance
- Modern Dancing
- Singing
- Skiing
- Tap
Credits
- Coronation Street
- Hollyoaks
- House Of Guinness
- Neuland Films
- Traces
