Robyn McVey
Model ID: 1017586
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'2" / 157cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 30C |
| Dress Size | 8 |
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'2" / 157cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 30" / 76cm |
| Inner Leg | 28" / 71cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 30C |
| Dress Size | 8 |