Richie Jones
Model ID: 1021794
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'2" / 188cm |
| Waist | 33" / 84cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 40L |
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'2" / 188cm |
| Waist | 33" / 84cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 40L |