Richard Price
Model ID: 991434
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 40L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Richard Price
View CV
Skills
- Bar Staff
- Disco Dance
- Drag Queen
- Swimming
- Waiter
Credits
- Alton Towers TV Commercial
- Crown Court- WO3
- Four Lives - BBC
- Hollyoaks
- Real Housewives of Cheshire - WO3
- Strongbow commercial
- Visa Commercial
