Rebecca Quirk
Model ID: 998437
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'3" / 160cm |
| Hip | 32" / 81cm |
| Waist | 26" / 66cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 4 / 37 |
| Bust | 32DD |
| Dress Size | 6/8 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Rebecca Quirk
Credits
- Coronation Street
- IL4U commercial
- Pepsi Commercial
- Pure Cremation - TV commercial featured
- YABO Entertainment
