Rebecca Mellor
Model ID: 999836
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5.6.5" / 169cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 32D |
| Dress Size | 10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Rebecca Mellor
Skills
- Presenting
Credits
- Coronation Street
- International Women's Day Online Video
- YABO Entertainment
