Rebecca Deighton
Model ID: 992384
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5.6" / 168cm |
| Hip | 52" / 132cm |
| Waist | 49" / 124cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 40HH |
| Dress Size | 20/22 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Rebecca Deighton
Skills
- conversational Portuguese
- Horse Riding
- Ice Skating
Credits
- Coronation Street
- Hollyoaks
