Ravina Al-Zarifa
Model ID: 1016644
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | 38" / 97cm |
| Waist | 31" / 79cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 12 / 45 |
| Bust | 34A |
| Dress Size | 10/12 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Ravina Al-Zarifa
Credits
- Campus Clash - C4
- Hollyoaks
- Stagecoach TVC
- Tinder TVC
