Rafe Clarke
Model ID: 1001536
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'9.5" / 177cm |
| Waist | 28" / 71cm |
| Inner Leg | 31" / 79cm |
| Shoe Size | 6 1/2 / 39/40 |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 38R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Rafe Clarke
Training
Distinction in dance performance and teaching from Merseyside Dance & Drama Centre (2009).
Credits
- Hollyoaks
