Paul Fitchford
Model ID: 991156
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | 40" / 102cm |
| Waist | 38" / 96cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | 38R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Paul Fitchford
Skills
- Bar Staff
- Chauffeur
- Cycling
- Doorman
- Fencing
- Football
- HGV Driver
- Horse Riding
- Ice Skating
- Motor Cycling
- Silver Service
- Swimming
- Taxi Driver
- Waiter
Credits
- Sexy Beast
