Papa issa O
Model ID: 1019273
| Gender | Male |
| Age | Early Twenties |
| Nationality | Senegalese |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Not Specified |
| Height | 6'1" / 185cm |
| Hip | 42" / 107cm |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 35" / 89cm |
| Shoe Size | 11 / 44 |
| Chest | 36 / 91cm |
| Suit Size | 34R |
