oluwatoyin Oluwaseun-Apo
Model ID: 1010210
| Gender | Female |
| Age | Fifties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'3.5" / 161cm |
| Hip | 33" / 84cm |
| Waist | 28" / 71cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 34B |
| Dress Size | 10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About oluwatoyin Oluwaseun-Apo
View CV
Credits
- Hearlogic TVC
- Hollyoaks
- Sennheiser commercial
- Sexy Beast
