Neil Davies
Model ID: 1011959
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue/Green |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6' / 183cm |
| Hip | 39" / 99cm |
| Waist | 37" / 94cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 9 1/2 / 42/43 |
| Chest | 43 / 109cm |
| Suit Size | 42L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Neil Davies
Credits
- Betfred Commercial
- Drama of the Week
- House Of Guinness
- Sexy Beast
