Naomi Bennett
Model ID: 999412
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Auburn |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 42" / 107cm |
| Inner Leg | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 36D |
| Dress Size | 12/14 |
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Auburn |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'9" / 175cm |
| Hip | 42" / 107cm |
| Inner Leg | 33" / 84cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 36D |
| Dress Size | 12/14 |