Miranda Hird
Model ID: 1021272
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 25" / 64cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 32C |
| Dress Size | 8 |
| Gender | Female |
| Age | Thirties |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Height | 5'7" / 170cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 25" / 64cm |
| Shoe Size | 6 / 39 |
| Bust | 32C |
| Dress Size | 8 |