Millie Bryant
Model ID: 1009279
| Gender | Female |
| Age | Early Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Green |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Hip | Unknown |
| Waist | 29" / 74cm |
| Inner Leg | 27" / 69cm |
| Shoe Size | 5 / 38 |
| Bust | 28A |
| Dress Size | 8/10 |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Millie Bryant
View CV
Credits
- A Kind of Spark
- Hollyoaks
