Mikey Darlington
Model ID: 1017691
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Bald / Shaven |
| Hair Length | Bald |
| Height | 5'10" / 178cm |
| Hip | 33" / 84cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 8 / 41 |
| Chest | 42 / 107cm |
| Suit Size | 42R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Mikey Darlington
Credits
- EA FC Commercial
- Hollyoaks
- Play For Today
- The Cage
- Trimble TVC
