Mike Schenck
Model ID: 991398
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Not Specified |
| Height | 6'5" / 196cm |
| Hip | 39" / 99cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 36" / 91cm |
| Shoe Size | 11 1/2 / 44/45 |
| Chest | 41 / 104cm |
| Suit Size | 38L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Mike Schenck
Training
Studying theatre as part of my degree course at the University of Leeds. Grade A in A Level Theatre Studies. Distinction* in BTEC Drama (GCSE Level). Obtained a Level 4 Drama Certificate with RA of Hope Drama.
