Michael Scowcroft
Model ID: 998607
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Hazel |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'5" / 165cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 32" / 81cm |
| Inner Leg | 27" / 69cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Chest | 39 / 99cm |
| Suit Size | 40R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Michael Scowcroft
Training
City & Guilds in Speech &Drama
Credits
- 8 out of 10 Cats Does Countdown
- Betfred Commercial
- Coronation Street
- Hollyoaks
- In Plain Sight - ITV
- Liam Gallagher Mens Health Promo
- Midas Man
- The Gingerbread Man - BBC
- YABO Entertainment
