Michael Connolly
Model ID: 1014991
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'1" / 185cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 36" / 91cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 9 1/2 / 42/43 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 38L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Michael Connolly
View CV
Training
Minor stage acting as a child
I assisted running a children’s club so have done stage work in front of two thousand people
