michael ahmad
Model ID: 1017276
| Gender | Male |
| Age | Early Twenties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Dark Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6'2" / 188cm |
| Hip | 42" / 107cm |
| Waist | 33" / 84cm |
| Inner Leg | Unknown |
| Shoe Size | 10 1/2 / 43/44 |
| Chest | 41 / 104cm |
| Suit Size | 40R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About michael ahmad
Training
Bar Work
Administritive role in a health care practice
