Martin Quinn
Model ID: 1008600
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 6'2" / 188cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 36" / 91cm |
| Inner Leg | 36" / 91cm |
| Shoe Size | 13 / 46 |
| Chest | 44 / 112cm |
| Suit Size | 44L |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Martin Quinn
Training
Studied at the Merseyside Academy of Drama from 2015 to 2017
