Martin Newton
Model ID: 1014715
| Gender | Male |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Brown/Green |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'1" / 185cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 36" / 91cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 38 / 97cm |
| Suit Size | 40L |
