Mark Clark
Model ID: 1023865
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'0.5" / 184cm |
| Hip | Unknown |
| Waist | 33" / 84cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 42 / 107cm |
| Suit Size | 34L |
| Gender | Male |
| Age | Thirties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Brown |
| Hair Length | Short |
| Height | 6'0.5" / 184cm |
| Hip | Unknown |
| Waist | 33" / 84cm |
| Inner Leg | 34" / 86cm |
| Shoe Size | 9 / 42 |
| Chest | 42 / 107cm |
| Suit Size | 34L |