maria elena di bella
Model ID: 1013549
| Gender | Female |
| Age | Late Twenties |
| Nationality | Italian |
| Eye Colour | Brown |
| Hair Colour | Brown with Highlights |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'1" / 155cm |
| Hip | 34" / 86cm |
| Waist | 28" / 71cm |
| Inner Leg | 26" / 66cm |
| Shoe Size | 4 / 37 |
| Bust | 32C |
| Dress Size | 10 |
