Margaret Jarman
Model ID: 1011927
| Gender | Female |
| Age | Eighties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5.6" / 168cm |
| Hip | 49" / 124cm |
| Waist | 41" / 104cm |
| Dress Size | 14 |
| Gender | Female |
| Age | Eighties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Above Collar |
| Height | 5.6" / 168cm |
| Hip | 49" / 124cm |
| Waist | 41" / 104cm |
| Dress Size | 14 |