Margaret Bell
Model ID: 1007710
| Gender | Female |
| Age | Seventies |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Grey |
| Hair Colour | Grey |
| Hair Length | Below Collar |
| Height | 5'1.5" / 156cm |
| Hip | 39" / 99cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 27" / 69cm |
| Shoe Size | 4 1/2 / 37/38 |
| Bust | 40DD |
| Dress Size | 12 |
