Malcolm Orsborn
Model ID: 1007613
| Gender | Male |
| Age | Sixties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Blue |
| Hair Colour | Blonde |
| Hair Length | Short |
| Height | 5'11" / 180cm |
| Hip | 35" / 89cm |
| Waist | 34" / 86cm |
| Inner Leg | 30" / 76cm |
| Shoe Size | 10 / 43 |
| Chest | 40 / 102cm |
| Suit Size | 42R |
Add To Shortlist View Shortlist Enquire About Malcolm Orsborn
View CV
Training
Royal Court Theatre, London - four years acting, improvisation.
English and Drama Degree - University of Manchester
