Makeda Bowen
Model ID: 1022655
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 26" / 66cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 32B |
| Dress Size | 8 |
| Gender | Female |
| Age | Forties |
| Nationality | British |
| Eye Colour | Dark Brown |
| Hair Colour | Black |
| Hair Length | Longer |
| Height | 5'4" / 163cm |
| Hip | 36" / 91cm |
| Waist | 26" / 66cm |
| Inner Leg | 32" / 81cm |
| Shoe Size | 7 / 40 |
| Bust | 32B |
| Dress Size | 8 |